Prosta koralikowa inspiracja

Po dłuższej nieobecności wynikającej poniekąd z braku aparatu, ale też z wielu innych przyczyn, powracam z nowymi wpisami.


komplet - długie korale i kolczyki


Na początek biżuteryjna inspiracja w postaci długich korali oraz pary kolczyków do kompletu. Taki zestaw można z łatwością wykonać. Do korali wystarczy żyłka i dużo koralików różnej wielkości. Natomiast do zrobienia kolczyków wystarczą dwa średniej wielkości koraliki, bigle, trochę grubego druciku i 2 ozdobne przekładki, aby trochę urozmaicić całość. Ten projekt został wykonany z koralików drewnianych w kolorze szaro-srebrnym, które dzięki swojej barwie wyglądają jak perły (zdarzało mi się, że ktoś wziął je za perły).


Także nie trzeba dużo, by uzyskać ciekawy efekt i oryginalne ozdoby na uszy i szyję. Wystarczą ciekawe koraliki, trochę żyłki, trochę drucika i odrobina cierpliwości.


długie koralekolczyki z drewnianych koralikówdługie korale z drewnianych koralików

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>